Spinki do mankietów QR kod | Twoja sekretna wiadomość | srebro 925 | Onyks | ZD.89

W magazynie
180 PLN
  • netto: 146 PLN

Spinka do mankietów QR kod

Twoja sekretna wiadomość

Grawerowane spinki do mankietów z QR kodem na onyksie, wykonane ze srebra próby 925. Spinki do mankietów z QR kodem to oryginalny pomysł na prezent z Twoją sekretną wiadomością lub linkiem do ulubionej piosenki lub strony internetowej. Co to jest QR kod ? Specjalny kod kreskowy odczytywany przez programy skanery QR, na urządzeniach taki jak: telefony komórkowe, tablety wyposażone w aparat fotograficzny oraz smartfony. Więcej informacji na Wikipedii .

Każdy wyrób jubilerski powyżej 5g jest opatrzony cechą probierczą. Cechy probiercze są nadawane przez Państwowy Urząd Probierczy.

#Prezent

Zaskocz ukochanych lub przyjaciół wyjątkowym prezentem z twoją dedykacją na liście upominkowym.

Prześlij do nas tekst lub grafikę, którą chciałbyś wygrawerować na liście upominkowym. Dzięki temu stworzysz niepowtarzalny prezent dla ukochanych lub osoby, którą chciałbyś obdarować czymś wyjątkowym.

Jak to jest zrobione

Wyjatkowa technologia produkcji stworzona przez jubilerów z Gdańska.

Od ponad 8 lat zajmujemy się produkcją jedynych w swoim rodzaju pendrive'ów oraz biżuterii o wyszukanym designie i wykonanych z najwyższej jakości materiałów takich jak: srebro, egzotyczne drewna, czy kamienie jubilerskie. Wysoką jakość osiągnęliśmy dzięki nowatorskiemu podejściu do produkcji polegającemu na połączeniu technologii CNC i 3D printing z 30 letnim doświadczeniem gdańskich jubilerów.