Pamiątka pierwszej komunii świętej | Spinki do mankietów z imieniem oraz datą komunii świętej | srebro 925 | ZD.119

W magazynie
117 PLN
  • netto: 95 PLN

Spinki do mankietów na komunię

Pamiątka komunijna od matki chrzestnej

Grawerowane spinki do mankietów z Twoim grawerem na srebrze, wykonane ze srebra próby 925. Grawerowane spinki do mankietów to oryginalny pomysł na spersonalizowaną pamiątkę komunii świętej dla chłopca, pamiątka komunijna od matki chrzestnej, pamiątka pierwszej komunii świętej z grawerem.

Każdy wyrób jubilerski powyżej 5g jest opatrzony cechą probierczą. Cechy probiercze są nadawane przez Państwowy Urząd Probierczy.

#Pamiątka

Zamieść indywidualną dedykację, która sprawi, że pamiątka Pierwszej Komunii będzie wyjątkowa.

Prześlij do nas tekst lub grafikę, którą chciałbyś wygrawerować na liście upominkowym. Dzięki temu stworzysz niepowtarzalny prezent dla ukochanych lub osoby, którą chciałbyś obdarować czymś wyjątkowym.

Jak to jest zrobione

Wyjatkowa technologia produkcji stworzona przez jubilerów z Gdańska.

Od ponad 8 lat zajmujemy się produkcją jedynych w swoim rodzaju pendrive'ów oraz biżuterii o wyszukanym designie i wykonanych z najwyższej jakości materiałów takich jak: srebro, egzotyczne drewna, czy kamienie jubilerskie. Wysoką jakość osiągnęliśmy dzięki nowatorskiemu podejściu do produkcji polegającemu na połączeniu technologii CNC i 3D printing z 30 letnim doświadczeniem gdańskich jubilerów.