• Nowy

Pendrive z grawerem Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej | Prestige Two 16~128GB USB 3.0

  • Marka: ZaNa Design
  • Kod produktu: Komunijny pendrive prestige two jesion 8~64GB USB 3.0
W magazynie
74 PLN
  • netto: 60 PLN

Pendrive z grawerem

Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej

Pendrive z grawerem to wspaniały pomysł na spersonalizowaną pamiątkę Pierwszej Komunii Świętej dla chłopca i dziewczynki z gratisowym grawerem na pendrive. Ręcznie produkowany pendrive został wykonany z najwyższej jakości drewna jesion. Posiada unikalny system magnetycznej zatyczki. Ekskluzywny charakter dopełnia niezawodna elektronika o pojemności od 8 do 64GB w technologii USB 3.0.

Drewno używane do produkcji pendrive pochodzi z legalnego źródła, tylko od renomowanych dostawców i posiada certyfikat FSC.

#Prezent

Zaskocz ukochanych lub przyjaciół wyjątkowym prezentem z twoją dedykacją na pendrive.

Prześlij do nas tekst lub grafikę, którą chciałbyś wygrawerować na pendrive. Dzięki temu stworzysz niepowtarzalnego pendrive'a dla Ciebie lub osoby, którą chciałbyś obdarować czymś wyjątkowym.

Jak to jest zrobione

Wyjatkowa technologia produkcji stworzona przez jubilerów z Gdańska.

Od ponad 8 lat zajmujemy się produkcją jedynych w swoim rodzaju pendrive'ów oraz biżuterii o wyszukanym designie i wykonanych z najwyższej jakości materiałów takich jak: srebro, egzotyczne drewna, czy kamienie jubilerskie. Wysoką jakość osiągnęliśmy dzięki nowatorskiemu podejściu do produkcji polegającemu na połączeniu technologii CNC i 3D printing z 30 letnim doświadczeniem gdańskich jubilerów.