• Nowy

Ślubny pendrive OEM | Prestige Two 16~128GB USB 3.0 | Z grawerem na pendrive

  • Marka: ZaNa Design
  • Kod produktu: OEM Ślubny pendrive Prestige Two 8~64GB USB 3.0 Mahoń
W magazynie
69 PLN
  • netto: 56 PLN

Prestige Two

Ślubny pendrive

Pendrive z grawerem to wspaniały pomysł na ślubną pamiątkę lub prezent dla młodej pary z gratisowym grawerem na pendrive. Ręcznie produkowany pendrive został wykonany z najwyższej jakości drewna mahoń afrykański. Posiada unikalny system magnetycznej zatyczki. Ekskluzywny charakter dopełnia niezawodna elektronika o pojemności od 16 do 128GB w technologii USB 3.0.

Drewno używane do produkcji pendrive pochodzi z legalnego źródła, tylko od renomowanych dostawców i posiada certyfikat FSC.

#Prezent

Zaskocz ukochanych lub przyjaciół wyjątkowym prezentem z twoją dedykacją na pendrive.

Prześlij do nas tekst lub grafikę, którą chciałbyś wygrawerować na pendrive. Dzięki temu stworzysz niepowtarzalnego pendrive'a dla Ciebie lub osoby, którą chciałbyś obdarować czymś wyjątkowym.

Jak to jest zrobione

Wyjatkowa technologia produkcji stworzona przez jubilerów z Gdańska.

Od ponad 8 lat zajmujemy się produkcją jedynych w swoim rodzaju pendrive'ów oraz biżuterii o wyszukanym designie i wykonanych z najwyższej jakości materiałów takich jak: srebro, egzotyczne drewna, czy kamienie jubilerskie. Wysoką jakość osiągnęliśmy dzięki nowatorskiemu podejściu do produkcji polegającemu na połączeniu technologii CNC i 3D printing z 30 letnim doświadczeniem gdańskich jubilerów.