The Stick fajny pendrive | 8~64GB USB 2.0 | Trzy rodzaje drewna

  • Marka: ZaNa Design
  • Kod produktu: Stick 8~64GB USB 2.0
W magazynie
42 PLN
  • netto: 34 PLN

The Stick

Fajny pendrive

Pendrive z grawerem to wyjątkowo fajny prezent na urodziny lub oryginalny pomysł na przechowywanie filmów, zdjęć lub dokumentów z Twoim gratisowym grawerem na drewnie. Ręcznie produkowany pendrive został wykonany z najwyższej jakości drewna: wenge, mahoniu afrykańskiego lub merbau. Prosty lecz fajny design dopełnia niezawodna elektronika o pojemności od 8 do 64GB w technologii USB 2.0.

Drewno używane do produkcji pendrive pochodzi z legalnego źródła, tylko od renomowanych dostawców i posiada certyfikat FSC.

#Prezent

Zaskocz ukochanych lub przyjaciół wyjątkowym prezentem z twoją dedykacją na pendrive.

Prześlij do nas tekst lub grafikę, którą chciałbyś wygrawerować na pendrive. Dzięki temu stworzysz niepowtarzalnego pendrive'a dla Ciebie lub osoby, którą chciałbyś obdarować czymś wyjątkowym.

Jak to jest zrobione

Wyjatkowa technologia produkcji stworzona przez jubilerów z Gdańska.

Od ponad 8 lat zajmujemy się produkcją jedynych w swoim rodzaju pendrive'ów oraz biżuterii o wyszukanym designie i wykonanych z najwyższej jakości materiałów takich jak: srebro, egzotyczne drewna, czy kamienie jubilerskie. Wysoką jakość osiągnęliśmy dzięki nowatorskiemu podejściu do produkcji polegającemu na połączeniu technologii CNC i 3D printing z 30 letnim doświadczeniem gdańskich jubilerów.