• -10%

Spinki do mankietów z Krzemieniem Pasiastym | srebro 925 | ZD.21

W magazynie
174zł 193zł
  • netto: 141zł

  • 1 lub więcej 174zł

Spinki do mankietów z krzemieniem pasiastym

Prezent dla niego

Eleganckie spinki do mankietów z krzemieniem pasiastym ( Polskim diament ) wykonane ze srebra próby 925. Spinki do koszuli to wspaniały prezent dla niego, prezent dla mężczyzny, prezent na rocznicę ślubu lub prezent urodzinowy. Idealne również jako eleganckie ślubne spinki do mankietów.

Każdy wyrób jubilerski powyżej 5g jest opatrzony cechą probierczą. Cechy probiercze są nadawane przez Państwowy Urząd Probierczy.

#Prezent

Zaskocz ukochanych lub przyjaciół wyjątkowym prezentem z twoją dedykacją na liście upominkowym.

Prześlij do nas tekst lub grafikę, którą chciałbyś wygrawerować na liście upominkowym. Dzięki temu stworzysz niepowtarzalny prezent dla ukochanych lub osoby, którą chciałbyś obdarować czymś wyjątkowym.

Jak to jest zrobione

Wyjatkowa technologia produkcji stworzona przez jubilerów z Gdańska.

Od ponad 8 lat zajmujemy się produkcją jedynych w swoim rodzaju pendrive'ów oraz biżuterii o wyszukanym designie i wykonanych z najwyższej jakości materiałów takich jak: srebro, egzotyczne drewna, czy kamienie jubilerskie. Wysoką jakość osiągnęliśmy dzięki nowatorskiemu podejściu do produkcji polegającemu na połączeniu technologii CNC i 3D printing z 30 letnim doświadczeniem gdańskich jubilerów.