• -10%

Spinki do mankietów z drewnem Mahoń | Srebro 925 | ZD.42

W magazynie
138zł 154zł
  • netto: 113zł

  • 1 lub więcej 138zł

Spinki do mankietów z drewnem Mahoń

Eleganckie spinki do mankietów ze srebra próby 925 oraz drewna Mahoń Afrykański. Najlepsze ceny w Polsce.. Spinki mankietowe to idealny pomysł na prezent dla bliskich i przyjaciół lub podarunek od panny młodej dla pana młodego. Najlepsze ceny w Polsce prosto od producenta.

Każdy wyrób jubilerski powyżej 5g jest opatrzony cechą probierczą. Cechy probiercze są nadawane przez Państwowy Urząd Probierczy.

#Prezent

Zaskocz ukochanych lub przyjaciół wyjątkowym prezentem z twoją dedykacją na liście upominkowym.

Prześlij do nas tekst lub grafikę, którą chciałbyś wygrawerować na liście upominkowym. Dzięki temu stworzysz niepowtarzalny prezent dla ukochanych lub osoby, którą chciałbyś obdarować czymś wyjątkowym.

Jak to jest zrobione

Wyjatkowa technologia produkcji stworzona przez jubilerów z Gdańska.

Od ponad 8 lat zajmujemy się produkcją jedynych w swoim rodzaju pendrive'ów oraz biżuterii o wyszukanym designie i wykonanych z najwyższej jakości materiałów takich jak: srebro, egzotyczne drewna, czy kamienie jubilerskie. Wysoką jakość osiągnęliśmy dzięki nowatorskiemu podejściu do produkcji polegającemu na połączeniu technologii CNC i 3D printing z 30 letnim doświadczeniem gdańskich jubilerów.