Regulamin / Polityka prywatności

1.Informacje ogólne
 
Sklep www.zanadesign.eu jest własnością firmy:

ZD Marcin Nasiłowski Sp. K.

81-558 Gdynia

ul. Miodowa 23/2

tel.: 504179400

NIP: 5862313751

Regon: 366358212


Wszystkie produkty dostępne w ofercie są fabrycznie nowe (o ile opis danego produktu nie stanowi inaczej), wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. Wszystkie urządzenia elektryczne (elektroniczne) posiadają oznaczenie CE.

Kopiowanie, modyfikowanie, powielanie treści (zdjęć, opisów itp.) zawartych w na stronie sklepu dla celów komercyjnych oraz promocyjnych bez naszej zgody jest zabronione. 

ZD Marcin Nasiłowski Sp. K. zastrzegają sobie prawo do zmiany niektórych parametrów technicznych produktów, a także ich ewentualnego wyglądu. Każda ewentualna zmiana ma na celu poprawę jakości produktu lub wyeliminowanie ewentualnych wad. Naszym celem jest dostarczenie produktu o jak najwyższej jakości. Firma nie gwarantują, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów.

2. Promocje nie łączą się, Jeśli na sklepie obowiązuje promocja, w wyniku której rabat jest wyższy niż ten wynikający z kuponu rabatowego, kupon jest nieaktywny w okresie obowiązywania tej promocji.


3. Składanie zamówień
 
Zamówienia przyjmujemy po przez sklep internetowy wwwzanadesign.eu lub pocztę elektroniczną na adres sklep@zanadesign.eu

4. Sposoby dostawy
 
Dostarczenia towaru odbywa się poprzez przesyłkę kurierska (kurier Inpost ) - kurier dostarcza przesyłkę przeważnie następnego dnia roboczego od momentu nadania przesyłki. Mogą Państwo wybrać płatność za pobraniem, wówczas za zamówione produkty zapłacicie kurierowi przy odbiorze. Zarówno w przypadku przesyłki pobraniowej, jak i w przypadku zamówień, które opłacicie Państwo z góry przelewem na nasze konto koszt przesyłki wynosi 11,38 zł.

Nadane przez nas przesyłki można śledzić wg numeru nadawczego (numeru listu przewozowego) pod następującym adresem https://inpost.pl/sledzenie-przesylek

Uwagi dotyczące dostawy przesyłek kurierskich oraz sprawdzenia przesyłki przy odbiorze. 

Prosimy o sprawdzenie stanu przesyłki i określenie charakteru ewentualnego naruszenia lub zniszczenia opakowania dokonane w obecności kuriera, w tym sporządzenie protokołu szkody, ponieważ ułatwi to nam rozpatrzenie reklamacji. 

Na wskazany przez Państwa w zamówieniu adres e-mail otrzymają Państwo numer nadawczy przesyłki. Kurier dostarcza przesyłki zwykle w godzinach od 8 do 17. Zdarza się niestety, że Klienci w tych godzinach są nieobecni pod adresem dostawy, a kurier może wykonać próbę dostawy tylko 2 razy! Kurier może telefonicznie skontaktować się z Państwem celem ustalenia godziny dostawy, jednak nie jest to jego obowiązek. Dlatego zachęcamy, aby skontaktować się z firmą kurierską telefonicznie i ustalić godzinę kiedy kurier będzie dostarczał przesyłki w Państwa rejonie (miejscowości).
Aktualny numer telefonów do infolinii firmy kurierskiej DPD : 801 400 373, dla telefonów komórkowych: 22 577 55 55 

5. Metody płatności
 
Dla wygody naszych Klientów oferujemy kilka metod płatności: 

• pobranie - za zamówione towary Klient płaci przy odbiorze przesyłki 

• przedpłata na konto - po sfinalizowaniu zamówienia Klient otrzyma informację o sumie do wpłaty i numerze konta, na które należy dokonać przelewu; realizację zamówienia rozpoczynamy po potwierdzeniu zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

• Przelewy24 -szybki przelew bankowy realizowany przez usługę Przelewy24. Nasz sklep otrzymuje informację o zapłacie za zamówienie zaraz po jego opłaceniu z Państwa konta bankowego lub obciążeniu karty kredytowej.

• PayPal -szybki przelew bankowy realizowany przez usługę PayPal. Nasz sklep otrzymuje informację o zapłacie za zamówienie zaraz po jego opłaceniu z Państwa konta PayPa lub obciążeniu karty kredytowej.

6. Reklamacje i gwarancje
 
Produkty oferowane w naszym sklepie są objęte dożywotnią gwarancją producenta. 

ZaNa Design odpowiada na podstawie rękojmi za oferowane produkty na podstawie przepisów prawa. Jeżeli otrzymany produkt jest wadliwy, mogą Państwo skorzystać, według swojego wyboru, z uprawnień gwarancyjnych wynikających z gwarancji oraz z uprawnień przysługujących Państwu wobec naszego sklepu z tytułu rękojmi. Uprawnienia gwarancyjne i uprawnienia przysługujące Klientowi z tytułu rękojmi są uprawnieniami od siebie niezależnymi.

W przypadku stwierdzenia istnienia wady produktu Klientowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji. W takim przypadku Klient powinien odesłać towar poleconą przesyłką pocztową (listem lub paczką) na adres naszej siedziby. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem e-mail info@zanadesign.eu, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej:
- imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego,
- datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji,
- przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego,
- wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację (opis reklamacji).

Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji zwrócimy się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 

Prosimy o dołączenie do przesyłki dowodu zakupu oraz dokładnego opisu przyczyny reklamacji wraz z określeniem Państwa żądania co do reklamowanego produktu. Niezwłocznie, jednak nie później niż w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki z reklamowanym towarem, ustosunkujemy się do złożonej reklamacji i poinformujemy Państwa o dalszym postępowaniu. W przypadku uwzględnienia reklamacji, koszty reklamacji ponosi ZaNa Design. 
W sprawie reklamacji prosimy o kontakt:
e-mail: info@zanadesign.eu
tel. 504-179-400

Reklamowane produkty prosimy przesyłać na adres:

ZD Marcin Nasiłowski Sp. K.

81-558 Gdynia

ul. Miodowa 23/2

Mając na względzie pozytywną współpracę z Klientami dążymy do możliwie najkorzystniejszego dla Klienta rozwiązania zgłaszanej reklamacji. Informujemy także o możliwości skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji np. w formie mediacji prowadzonej przez wojewódzkie inspektoraty Inspekcji Handlowej.

7. Zwroty
 
Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 o prawach konsumenta, konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyny w terminie 14 dni od daty odebrania towaru. Do zachowania 14-dniowego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem (przykładowy formularz oświadczenia).

W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy do Państwa niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy. Zwrotu płatności dokonamy we wskazany przez Państwa sposób. W każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku ze zwrotem pieniędzy. 
Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. 

Prosimy przekazać lub odesłać nam towar na adres naszej siedziby niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy, czyli dostarczenia zwracanego towaru do naszej firmy. 

Odpowiadają Państwo za zmniejszenie wartości towaru wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru. 

Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów m.in.: 1) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 2) w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami; 3) w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu. 

Prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje w stosunku do umów, w których przedmiotem świadczenia jest produkt spersonalizowany, wykonywany na zamówienie indywidualne, tj. produkt nieprefabrykowany, wyprodukowany według specyfikacji Klienta lub służący zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb. Do tej kategorii produktów należy biżuteria spersonalizowana, tj. zawierająca wybrany indywidualnie przez Klienta grawer, inicjały oraz wykonana na szczególne zamówienie klienta w kształcie innym niż oferowany przez Sprzedawcę w regularnej sprzedaży poprzez Sklep.

Zwracane produkty prosimy przesyłać na adres:

ZD Marcin Nasiłowski Sp. K.

81-558 Gdynia

ul. Miodowa 23/2

7. Ochrona danych osobowych
 
Zgodnie z ustawą „O ochronie danych osobowych” z dnia 29 sierpnia 1997 roku, administratorem Państwa danych osobowych jest firma ZD Marcin Nasiłowski Sp. K. Uzyskane w trakcie składania i realizacji zamówienia dane osobowe gromadzone są w naszej bazie danych Klientów i wykorzystywane są jedynie w zakresie koniecznym do realizacji Państwa zamówienia. Nie są one w żaden sposób udostępniane osobom trzecim, firmom czy organizacjom.

Klient ma prawo wglądu do swoich danych osobowych, prawo ich poprawiania, a także prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania i ich usunięcia z bazy danych. 

Wiadomości

Prasa

BEZPIECZNE PŁATNOŚCI GWARANTUJĄ

Płatność kartą kredytową nie wymaga konta PAYPAL